Kalender

OKTOBER

Woensdag 2          Kinderboerderij 1e lj.

Woensdag 9           Kinderboerderij 2e lj.

Donderdag 10       Schoolraad

Vrijdag 11               Dactylo

Woensdag 16        Pedagogische studiedag

Vrijdag 25               Dactylo

Zaterdag 26           Begin herfstvakantie

 

NOVEMBER

Maandag 4             Instapdag nieuwe kleuters

Maandag 11          Wapenstilstand (vrije da

Donderdag 14       Grootoudersfeest 3de kleuter

Dinsdag 19             Kinderboerderij 3e kleuter

Vrijdag 15               Dactylo

Zaterdag 23           Kinderfuif en oudercafé in ‘t Reigersnest

 

DECEMBER

Donderdag 5          Sinterklaasfeest

Vrijdag 6                  Dactylo

Maandag 16          Kinderboerderij 4e lj.

Dinsdag 17             Kinderboerderij 5e lj.

Woensdag 18        Oudercontact lager met kerstrozenverkoop en gluhwein

Zaterdag 21           Begin kerstvakantie

 

JANUARI

Maandag 6             Instapdag nieuwe kleuters

Vrijdag 10               Dactylo

Donderdag 16       Toneel 1e en 2e leerjaar

Woensdag 22        Oudercontact kleuter

Vrijdag 24              Dactylo

Donderdag 30       Gedichtendag

 

FEBRUARI

Maandag 3             Instap nieuwe kleuters

Teldag

Vrijdag 7                Pedagogische studiedag

Dinsdag 11             Dikke truiendag

Vrijdag 14              Dactylo

Donderdag 20      Schoolraad

Toneel 3e kleuter

Zaterdag 22           Krokusvakantie

 

MAART

Zondag 1                 Complimentendag

Donderdag 5          Toneel 2e kleuter te Daverlo

Vrijdag 6                  Derde Smallequiz

Zaterdag 21           Wereldpoëziedag

Maandag 30          Toneel 3e leerjaar

 

APRIL

Zaterdag 4              Start Pasvakantie

Donderdag 14       Secretaressedag

Maandag 20          Instap nieuwe kleuters

Zat-zon 25/26       Teambuilding leerkrachten

 

MEI

Vrijdag 1                  Feestdag van de Arbeid

Dinsdag 5                Schoolfotograaf

Zondag 10               Moederdag

Maandag 11          Toneel 4e, 5e en 6e leerjaar

Woensdag 13        Kinderoptreden in de stadsschouwburg

Zondag 17               Eerste communie (om 11.00)

Maandag 18          Kinderboerderij 4e lj.

Donderdag 21       Hemelvaart

Vrijdag 22               Brugdag

Donderdag 28       Zeeklassen 4de

Vrijdag 29               Zeeklassen 4de

Zondag 31               Plechtige communie (om 11.00)

 

JUNI

Maandag 1             Pinkstermaandag

Dinsdag 2                Instap nieuwe kleuters

Zondag 7                 Feest op school

Maandag 8             Vrije dag

Donderdag 11       Schoolraad

Zondag 14               Vaderdag

Zondag 21               Koolkerke kermis

Woendag 24          Oudercontact

Donderdag 25       Afscheid van het zesde leerjaar

Dinsdag 30             12.05 einde schooljaar